Військово-транспортні літаки

Primary tabs

«Військово-транспортні літаки»

Це, напевно, один з найбільш яскравих та амбітних проектів «Крил Фенікса», який, на думку багатьох учасників, став символом відродження не тільки конкретного літака, а й України в цілому!

 
Отже, знайомтеся - «Везунчик». Цьому літаку, як і багатьом іншим військово-транспортним літакам з часів розпаду СРСР, була уготована доля перетворитися на купу металобрухту ... Повільно вмираючи в запасниках, АН-26 щодня бачив своїх більш щасливих крилатих колег, що піднімаються в небо зі зльотної смуги міжнародного аеропорту «Бориспіль» . Тоді він ще не здогадувався, що зовсім поряд з ним знаходилися Люди, яким судилося змінити хід історії для цього борту ... Чотири місяці зайняв шлях від ідеї відновити борт до першого польоту. Чотири місяці кропіткої роботи інженерно-технічного персоналу, турбот волонтерів, фінансової допомоги небайдужих громадян і все це в умовах війни за незалежність і територіальну цілісність України з набагато більш сильним в економічному і військовому плані агресором, в умовах тотальної відсутності державного фінансування, бюрократичних перепон, зруйнованих зв'язків з підприємствами-постачальниками запчастин! Всього лише чотири місяці від боязкої мрії на землі до бадьорого шуму гвинтів і гордого розмаху крил в бездонному українському небі!
Успіх окрилює і надихає на нові звершення.
Над чим працюємо зараз?


Проект «Рятунчик».
Мета № 1 - відновлення військово-транспортного літака АН-26, доведення його до стану льотної придатності.
Мета № 2 - устаткування на борту літака АН-26 мобільного госпіталю, який має у своєму розпорядженні сучасну операційну, технічні засоби для проведення реанімаційних заходів та надання максимально можливого спектра необхідної медичної допомоги при транспортуванні постраждалих із зони військового конфлікту на безпечну територію.
А ще нашої допомоги чекають вертольоти ... Але про це поговоримо трохи пізніше ...
Бажаєте допомогти? 

РАЗОМ – МИ СИЛА!

ПРИЄДНУЙСЯ!

ЄДРПОУ: 39532919

КБ"ПРИВАТБАНК", М.КИЇВ

МФО: 300711

26008052741972 – UAH, рахунок для проекту  «Військово-транспортні літаки»

Допоможіть проекту за допомогою одного з існуючих методів оплати

грн.
грн.