Обладнання мобільних КУНГів-пралень

Primary tabs

 «Обладнання мобільних КУНГів»

Si vis pacem, para bellum

"Хочеш миру - готуйся до війни", - Корнелій Непот - римський історик

Кому, як не нам, зараз усвідомлювати зміст цих слів, розуміти, що ось вона реальність цієї фрази! Ми не агітуємо, ми не змушуємо, ми не наполягаємо. Ми говоримо вам про те, що від кожного з нас залежить наше майбутнє. Успіх складається з дрібниць, які в єдності своїй утворюють один потужний механізм, що прокладає дорогу до мети. Захищені тили - це запорука нашої безпеки: сильна, сита і чисто одягнена армія - це наше мирне майбутнє і, на превеликий жаль, не теперішнє .
Але ми можемо! І ми зробимо!
Наше завдання - не тільки дати відсіч, наше завдання - допомогти, зігріти, нагодувати, і тримати в гідному вигляді наших захисників!
Хочеш бути частиною нашого Української світу?! Хочеш допомогти?! Тоді ти точно з нами, тоді ти відчуваєш те, за що ми боремося! Ти знаєш, чого ти вартий!

На сьогоднішній день стан побутового змісту наших бійців в зоні АТО не в найкращому становищі. Більшість солдатів не має можливості випрати і висушити одяг і взуття. Ми продовжуємо реалізовувати проект переобладнання старих військових КУНГів в мобільні пральні, які комплектуються генераторами, пральними машинами і сушильними машинами. На даному етапі вже здані в експлуатацію і активно використовуються 10 пралень, укомплектованих подвійним набором пральних та сушильних машин.


Наш новий план - це комплектація ще 20-ти КУНГів за вже існуючою програмою. Бюджет цього проекту розрахований під нове завдання.
Ви завжди зможете приєднатися до програми «Обладнання мобільних КУНГів».
Наша армія отримує все більше підтримки, стає сильнішою. І все це завдяки Вам! Але Ваша допомога все ще потрібна!

Допоможіть проекту за допомогою одного з існуючих методів оплати