Дерево пам'яті

Primary tabs

«Дерево пам'яті»

Майже кожен день в бойових діях в зоні АТО гинуть наші воїни. Бійці ВСУ і добровольчих батальйонів віддають свої життя за мирне небо над нашими головами. За даними Міністерства оборони вже загинуло кілька тисяч військових.
Народна приказка говорить: «кожен чоловік в житті повинен зробити три речі: посадити дерево, побудувати будинок і виростити сина». Багато з українських чоловіків, які віддали свої життя за суверенітет і цілісність нашої Батьківщини, вже не зможуть цього зробити.
У квітні 2015-го року з ініціативи ГО «Справа» стартувала безстрокова всеукраїнська акція «Дерево пам'яті». Мета акції: почати вже сьогодні з малого - висадити в честь кожного загиблого бійця дерево. Акція покликана увічнити кожного полеглого героя іменним деревом з меморіальною табличкою у формі армійського жетона з П.І.Б. бійця, датами його життя і місцем загибелі.

На сьогоднішній день алеї з деревами пам'яті вже відкриті в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Миколаєві та Фастові. В рамках акції за півтора року вже висаджено 127 іменних дерев. На жаль, кількість загиблих українських бійців в десятки разів перевищує цю цифру.
Сьогодні дана акція реалізується за особисті кошти ініціаторів проекту з ГО «Справа», волонтерів, громадських та небайдужих громадян з різних міст України. В окремих випадках до акції підключаються представники місцевих органів влади. Однак цих коштів вкрай мало і недостатньо для повної реалізації проекту.

Україна пам'ятає і шанувати своїх Героїв! Тому «Крила Фенікса» підключається до проекту «Дерево пам'яті», і відкриває безстроковий збір коштів, щоб вшанувати кожного загиблого героя і в найкоротші терміни відкрити алеї іменних дерев по всій Україні. Вартість підготовки та висадки одного дерева в середньому становить 1250 грн. (900 грн. - саджанець, 250 грн. - табличка, 20 грн. - ланцюг, 80 грн. - добрива), вартість може бути вище або нижче залежно від регіону і поточного курсу валют.
Разом ми зможемо посадити дерево на честь кожного загиблого українського бійця. Хто як не ми?

РАЗОМ МИ СИЛА!
ПРИЄДНУЙСЯ!
ЄДРПОУ: 39532919
ПЕЧЕРСЬКА ФІЛІЯ ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", м. Києва
26009052741766 - UAH, рахунок проекту "Дерево пам'яті"

Допоможіть проекту за допомогою одного з існуючих методів оплати

грн.
грн.