Купівля авто для розвідки

Primary tabs

«Купівля авто для розвідки»

Війна триває. Незважаючи на еволюцію української армії, наші бійці ще потребують допомоги. Ми, вся наша Країна, впоралися із завданням - одягнути, взути і нагодувати. Ми допомогли державі в найкоротші терміни підтягти питання забезпечення ЗСУ. Але, на жаль, залишилося ще багато невирішених питань, які, на даний момент, можемо вирішити тільки ми з вами!

«Крила Фенікса» вже реалізували ряд проектів по забезпеченню наших підрозділів транспортними засобами: Mitsubishi L200 для 79-ї бригади, гуманітарна швидка допомога для «ASAP», ремонт техніки для 25-ї і 79-ї бригад. Тому завдання нам ясні.

Ми беремося за проекти, які не фінансуються в даний момент державою. Нашим розвідникам доводиться працювати в режимі нон-стоп, щоб перевага була на нашому боці і наша армія була готова дати рішучу відсіч загарбникам. Від цього залежить хід війни і кількість втрат серед наших з вами захисників. І щоб допомогти розвідникам стати більш мобільними і полегшити виконання бойових завдань, Фонд допомоги країні "Крила Фенікса" передасть уживаний цивільний позашляховик, який буде придбаний на кошти, зібрані в даному проекті.

Бюджет проекта сформирован на основании анализа цен.

 

Допоможіть проекту за допомогою одного з існуючих методів оплати