Сучасні гаджети в ЗСУ

Зустрічаються випадки, коли постачальники привозять на приймання партію військового обмундирування, в якому кольори відрізняються один від одного. А ось з цим приладом стане простіше стандартизувати колірну палітру обмундирування з моменту виробництва до приймання на склади ЗСУ.
До цього випадку ми не стикалися і не знали, що таке «PANTONE CAPSURE». Завдяки Головному управлінню розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ познайомилися з цим приладом ближче - портативний спектрофотометр. А по-простому - визначник кольору. Основа CAPSURE - матриця, схожа з цифровими фотоапаратами. Цей чудо-пристрій вирішує проблему по визначенню кольору в секунди.
Величезна подяка співробітникам компанії «Sombra» за швидку допомогу у вирішенні питання, адже в Україні таких гаджетів немає в наявності і тому хлопцям довелося купувати його в штатах і пересилати вантаж літаком. Спасибі Гуманітарнії пошті України за безкоштовну пересилку по Україні. Шахраї намагалися вкрасти нашу посилку - переоформити одержувача, але співробітники відділення «НП» чітко зреагували і вантаж без затримок потрапив до адресата.
Речовий департамент в особі Василя Саковця та Євгена Єлькіна отримали даний гаджет на "озброєння" офіційно за накладними з постановкою на баланс.