Матеріальна допомога військовим України

За вікном чудова пора - золота осінь. Так хочеться насолоджуватися нею, радіти щедрому врожаю.. Смак літа все ще відчувається, але вечори стають злегка прохолодними, а дні все коротшими і коротшими. Ще рік тому ми й подумати не могли, що всю ідилію порушать постріли і вибухи снарядів. І ні де-небудь, а на нашій рідній Україні. Це дуже боляче розуміти і усвідомлювати.

Але моє покликання зараз одне - допомогти, хоч чим-небудь, хоч кому-небудь. Кожен з нас в змозі поділитися своїми духовними і матеріальними благами з тими, хто цього потребує більше нас. Як це не дивно звучить, але найбільше потрібна допомога військовим України. Так, ви не помилилися: ті, хто покликані нас захищати, зараз самі знаходяться у важкому становищі. Вони мовчки виконують свій обов'язок, і тільки ми, волонтери, можемо просити вас, небайдужих свідомих людей про підтримку. Нашим солдатам нема коли скаржитися на ті умови, в яких вони покликані відстоювати честь і незалежність нашої держави. Лікарні переповнені, медики змушені організовувати госпіталі у відкритому полі, операції проводять в наметах, ті, у кого поранення не дуже серйозні, знаходяться під відкритим небом. Як це не дико звучить, але немає елементарної питної води, бинт змочують спиртом, взаємодіючи із слиною, він провокує її виділення і таким чином солдати п'ють. Ці страшні історії з нашого з вами реального життя.

Посильна кожному невелика матеріальна допомога військовим України принесе величезний вклад у велику справу. Зараз важкі часи для нашого народу, тільки згуртованість і взаємодопомога допоможуть нам вистояти в цей нелегкий період.

Ви скажете: «Чим можу допомогти я? Мені б і самому допомога не завадила!», але все пізнається в порівнянні. Можливо, вам не вистачає грошей на черговий модний гаджет, а комусь просто нічого пити. Або, наприклад, старі добрі онучі «портянки», вони гарно підходять під чоботи, але в сучасній армії видають берци, а під них можна одягти тільки носок. Уявляєте, що відбувається з парою шкарпеток, після тих марш-кидків, які здійснюють наші солдати? Просто пара шкарпеток від вас - це реальна матеріальна допомога військовим.

Попереду холодна осінь і морозна зима. Усіма фібрами душі хочеться вірити, що вже завтра цей кошмар закінчитися, і ми всі разом зможемо насолодитися шелестінням листя в скверах. Матері ніжно притиснуть синів, дружини міцно поцілують чоловіків, а діти зможуть пограти з татом. Але реальність така, що необхідно бути готовим до всього. Наші захисники заслуговують на краще, адже вони ціною власного життя оберігають наш з вами спокій. Мирне небо над головою - це головна людська цінність. Ваша матеріальна допомога військовим, перш за все, піде на закупівлю індивідуальних засобів обігріву, їжі, води, засобів гігієни, ліків, перев'язувальних матеріалів і багато чого іншого, необхідного нашим солдатам. Вони з великою вдячністю приймають навіть найнезначніші дрібниці. Бачили б ви, як раділи хлопці салу. Так, так, нашому національному домашньому салу, яке передала бабуся з села. Це не тільки звісточка і нагадування про нашу єдиної державі, це ще й найцінніший продукт. Всього пару шматочків цих ласощів швидко заповнять запас втраченої енергії.

Завдяки вам, фінансова допомога армії України - це не просто поставка добровольства в зону АТО, це і закупівля новітньої техніки і професійного устаткування. Сучасні прилади нічного бачення просто життєво необхідні в деяких ситуаціях. Ми поставляємо запчастини для машин. Ремонт в польових умовах вимагає особливих навичок від механіків, вміння і спритність рук яких рятують життя людям. Спеціалізовані засоби зв'язку дають можливість вести переговори не боячись бути почутими противником.

Посильна матеріальна допомога військовим України на сьогодні - це чиєсь врятоване життя.