Допомога військовослужбовцям

Ми живемо в той час, коли світова історія відбувається на наших очах, і наша участь або апатія може вплинути на її хід.

Україна опинилася в скрутному становищі. Після того, як країну ганебно покинув колишній президент, виявилося, що за всі ці роки його правління він та його посіпаки просто пограбували країну. Росія, північний сусід України боягузливий удар ножем в спину. Росія так красиво розповів про дружбу народів, але їх слова не стоять ні копійки. А тепер ми просимо допомогти військовослужбовцям України.

Після анексії Криму і нападу на материкову частину України, жителі країни зрозуміли, що вони можуть розраховувати тільки на себе. Українці об'єдналися в могутній волонтерський рух та почали допомагати тим, хто пішов захищати Батьківщину. Війна зайшла майже у кожен український дім. Наші батьки, діти, брати і друзі в даний час борються на сході країни проти злого агресора, але фінансове становище більшості населення України є вкрай тяжким і ресурси українців закінчуються. Незважаючи на економічні та політичні санкції, введені Європою і Америкою, здається, що Росія Федерація не збирається відступати, тому ми повинні шукати різні інші джерела, адже допомога військовослужбовцям вкрай потрібна.

Агресор готувався до нападу на сусідні країни протягом тривалого часу. Спочатку приніс свій кривавий режим у Чечню і спробував окупувати Грузію. Росія загрузла в корупції і тиранії, і не хоче бачити поруч з собою успішних і багатих сусідів. Здається, що ця країна буде краще сіяти хаос, вбивства і смерть, ніж спробувати стати сучасною демократичною державою. Україна стала просто ще однією жертвою злочинницького наміру агресора, але правда на нашому боці, і ми обов'язково переможемо.

Сьогодні ми всі повинні триматися разом, і багаті сусідні країни повинні допомогти українській армії. Допомога військовослужбовцям нашої країни – це наша спільна справа. Ми не просимо багато, і хочемо нагадати всім тим, хто вважає, що це не їхня війна, що це – саме той випадок, коли байдужість вбиває. Якщо Україна програє, наступною жертвою може стати ваша країні. Хіба не краще, допомогти добровольцям і армії України реально і зупинити знахабнілого агресора?

Міністерство оборони і уряд роблять все, що в їхніх силах, для боротьби з корупцією і поліпшення фінансового становища країни, але в уряді є ще багато внутрішніх ворогів, які грають на руку окупантам. Допомога учасникам АТО збільшить наші шанси на перемогу в цій безглуздій і такій страшній війні.

Наша волонтерська організація взаємодіє з польовими командирами щоденно і знає, як йдуть справи із забезпеченням солдатів. Кожен день небайдужі люди надсилають нам одяг, їжу та гроші, кожна копійка з яких використана за призначенням, але на додаток до одягу, наші солдати повинні мати сучасну військову техніку, яка є дуже дорогою. Звичайно, навіть окрема сім'я не може придбати її, поодиноким волонтерам вона також не по кишені, втім разом, копійка до копійки, ми зможемо закупити таку потрібну життєзберігаючу техніку.

Посильна допомога військовослужбовцям може врятувати життя наших солдатів і означає кінець війни і гарантує мирне щасливе життя нашим дітям. Ваша фінансова допомога може вплинути на хід війни і запобігти зіткненню розвинених країн світу з ядерною державою, якою править божевільний тиран.