Допомога учасникам АТО

Допомога учасникам АТО – це вкрай важлива у наші нелегкі часи діяльність суспільства. Усі волонтерські організації, які навколо неї групуються, повинні дбати про те, аби кошти, виділені небайдужими людьми, йшли за призначенням та сприяли тому, щоб якомога більше життів військовослужбовців були збережені.

У нас час можна сказати без перебільшення те, що життя й здоров’я українських воїнів нерідко перебуває у руках небайдужих людей в прямому сенсі цих слів. Так, наприклад, придбавши бійцю бронежилет, ви маєте змогу врятувати його від кульового поранення. Якщо ваша допомога учасникам АТО полягає у придбанні тактичних окулярів, то цим ви можете сприяти тому, аби хлопці зберегли зір, а також були захищені від осколкових поранень, які можуть мати фатальні наслідки, якщо стосуються очей. Можливо, останні слова можуть здатися у певній мірі перебільшеними, проте насправді вони є вкрай актуальними й реалістичними. Під час антитерористичної операції були зафіксовані випадки, коли бійцям в очі потрапляли осколки, які ушкоджували не лише очі безпосередньо, а й речовини мозку, спричиняючи тим самим смерть воїна. Враховуючи ці обставини, ми не можемо недооцінювати того, наскільки важливою може бути допомога учасникам АТО, що пов’язана із придбанням для них тактичних окулярів, касок, кевларових шоломів тощо.

Варто згадати ще один такий важливий напрям діяльності волонтерів як забезпечення сезонних потреб бійців, які виникли у них разом із приходом холодів. Дуже важливо буде відзначити те, що наявність зимової форми, взуття, шапок, рукавиць, спальників тощо напряму впливає на те, чи будуть бійці не лише здоровими, а й по-справжньому боєздатними.

Не можна, пригадуючи потреби, зумовлені холодами, не назвати і специфічний перелік ліків, які додалися до аптечок воїнів. Тепер це не лише препарати, які вдало обезболюють та зупиняють кровотечі, а й ті ліки, які спрямовані на захист людини від грипу й застуди. Без забезпечення такої допомоги учасникам АТО наші воїни не змогли б вдало переносити випробування, які пов’язані великим ризиком підхопити застуду чи грип в осінньо-зимовий період.

Якщо аналізувати перелік потреб фронту, ми побачимо те, наскільки багато усього потрібно для того, аби військо було по-справжньому боєздатним. При цьому, на превеликий жаль, доводиться констатувати той факт, що допомога військовим України стала тим викликом, що ліг на плечі простих небайдужих людей. Владні органи та інституції, попри те, що у ЗМІ говорять про належний рівень забезпечення армії, не допомагають своєму війську настільки, аби усі його базові потреби були задоволені.

Для тих, хто бажає долучитися до допомоги українській армії, є нагода зробити внесок на нашому сайті. Тут ви знайдете багато цікавої й корисної інформації не лише про те, яким чином витрачаються зібрані кошти, а й які потреби наразі є у окремих бригад.