Допомога пораненим - те, про що ми не маємо права забувати

Допомога пораненим в АТО – сфера, що охоплює аж декілька стрижневих напрямів. У їх числі варто відзначити наступні:

  • Поміч пораненому військовику безпосередньо на полі бою. Це є перша необхідна допомога, яка визначає те, чи буде врятоване життя воїна. На даному етапі багато залежить не лише від професійної майстерності військового лікаря, який рятує, а й від тих медикаментів, які у нього є. Якісні знеболюючі ліки та міцні кровозупиняючі бинти – це те, що рятує життя воїнів на фронті. Волонтери мають змогу подбати про, аби цим люди на передовій були забезпечені;
  • Транспортування до місця госпіталізації. На даному етапі життя солдата перебуває у прямій залежності від того, чи є якісний реанімобіль, яким можна його доставити до місця стаціонарного лікування. У такому реанімобілі повинні бути забезпечені усі умови для того, аби в ньому медики могли надавати якісну допомогу. Тому це не просто транспортний засіб, а в певному роді ціла міні-операційна. Звичайно, коштує реанімобіль недешево, а тому у придбанні подібних речей повинні брати участь багато людей. Тому, жертвуючи кошти на такі потреби, є можливість врятувати не одне життя захисника, який на Східному фронті воює за Україну;
  • Надання допомоги у лікарні. Тут волонтерська праця теж вкрай важлива, оскільки від її оперативності залежить те, чи будуть у воїнів усі ті ліки, які необхідні під час операцій, процедур та подальшої реабілітації.

Ще одним важливим, проте далеко не обов’язковим елементом допомоги пораненим є протезування. Воно стосується саме тих воїнів, які пережили ампутації кінцівок. Враховуючи зазначене, можна сказати, що допомога військовим України важлива не лише на фронті, а й в стаціонарних лікувальних закладах, де бійців ставлять на ноги.

Зосереджуючись на допомозі фронту, фонд «Крила Фенікса» не зупиняється на цьому, допомагаючи по мірі сил і пораненим. До речі, на нашому сайті можна пожертвувати кошти, які призначені для українських бійців. Це дозволить вам зробити свій внесок у спільну справу допомоги нашим Захисникам.

Дуже важливим буде відзначити те, що часто саме від нашої активної життєвої позиції зараз залежить питання збереження життів багатьом воїнам. Саме тому необхідно, аби кожна людина розуміла свою причетність до процесу державотворення зараз. Лише від того, наскільки ми підтримуємо свою армію, залежить, чи буде вона боєздатною та спроможною захистити нас. Усвідомлювати це вкрай важливо. Тому допомогти українській армії повинен кожен, хто бажає, аби хлопці були надійно екіпіровані, тепло вдягнуті та забезпечені медикаментами. Волонтери тут можуть багато в чому допомогти.

При цьому варто згадати те, що меню нашого сайту пропонує до вашої уваги можливість ознайомитися з тими проектами, котрі вже зроблені для армії, а також тими, котрі лише починають втілюватися у життя. Прочитавши про них, ви дізнаєтеся більше про наш фонд.