Підтримай армію України!

В Україну прийшли темні буремні часи. Ніхто ніколи не зміг би собі навіть уявити, що північний сусід вирішить поставити під сумнів нашу незалежність і захоче захопити частину нашої держави. Ніхто й уявити не міг, що нашим ворогом стане країна, величезна частина жителів якої рідні нам по крові. Імперські амбіції президента Російської Федерації зайшли так далеко, що він вже не рахує ні життів українців, ні життів своїх власних вояк. Все вказує на те, що він навряд зупиниться, а тому нас чекає тривала і кривава битва.

Втім, без твоєї особистої підтримки армії України це буде складно. Росія давно планувала анексію Криму та захоплення материкової частини України, отож вона не шкодувала коштів ні на оснащення своєї армії, ні на телевізійну пропаганду, яка запудрила мізки нашим співгромадянам. Тепер вони можуть в повній мірі відчути на собі «переваги російського світу». Напівзруйновані будинки, голод і холод – ось результати агресивного нападу російської армії та проросійських терористів. Втім, вовк вже скинув овечу шкуру і ми можемо відкрито називати речі своїми іменами.

Після втечі минулої влади виявилося, що державна скарбниця порожня. Новий уряд намагається зробити все можливе, щоб поліпшити ситуацію, але без допомоги простих українців йому не обійтися.

Мільйони українців об’єдналися в могутні та динамічні волонтерські організації, щоб підтримати армію України. Жителі сіл, містечок та мегаполісів згуртувалися, щоб допомогти своїм військовим в тяжкі часи. Знаючи, що корупція і внутрішні вороги все ще є у нашій владі, прості українці взяли на себе оснащення наших захисників. Ми об’єднали маленькі та великі волонтерські рухи в один та зробили сайт допомоги АТО, і тепер кожен бажаючий може знайти потрібну інформацію і здійснити переказ коштів чи допомогти іншим чином.

Ми не кликали війну, втім вона сама увірвалася в наш дім шаленим «Градом». Наші батьки, діти, чоловіки стали на захисті нашого життя і своєї батьківщини. Щодень вони ризикують собою, щоби зупинити агресора, і вони зупинять з нашою допомогою.

Підтримай армію України, зроби свою інвестицію в мирне та спокійне життя своїх дітей! Наша волонтерська організація активно співпрацює з польовими командирами і з перших уст знає про необхідні речі та оснащення, яких так бракує на передовій.

Кожна копійка буде використана за потребою. Ми придбаємо теплий одяг, взуття і основне оснащення нашим солдатам. Звичайно, окремо взятий волонтер не зможе придбати дорого вартісну зброю, але разом, копійка до копійки, ми зможемо придбати хоча б частину того, що необхідно.

Не стій осторонь, підтримай армію України! Саме з тобою разом ми зможемо перемогти і наблизити твою і мою перемогу. Ми повинні показати агресору, що в двадцять першому столітті не можна отак підступно захоплювати чужі території, перекреслюючи при цьому всі можливі міжнародні домовленості. На нашому боці – вся світова спільнота. На нашому боці – правда і Бог. Тому ми обов’язково переможемо, потрібно тільки триматися разом і згуртуватися навколо наших проблем.