Чи може допомогти армії дуже малий внесок коштів?

У нас час допомагати українській армії намагаються усі небайдужі. Проте, багатьох на цьому шляху зупиняє те, що вони не мають змоги пожертвувати на військо значну суму коштів. У цьому випадку люди нерідко зневірюються, вважаючи, що їхня допомога не здатна нічого змінити. Але такий підхід є вкрай невірним. Зараз ми розглянемо причину цього. Перш за все, слід сказати, що будь-яка допомога армії цінна та корисна. Навіть пакетик чаю, який боєць заварить собі на Сході, зігріє його, передавши ті теплі емоції, з якими небайдужі люди допомагали. Тому ніколи не варто думати про те, що ваша допомога бійцям є нерезультативною річчю, коли вона маленька. Навіть щирі дитячі малюночки у критичні миті здатні підвищувати настрій та бойовий дух воїнів.

А зараз варто навести приклад того, як маленькі внески можуть зробити великі дива, коли ми навіть про те не здогадуємося. Приміром, людина думає, чи пожертвувати їй 50 гривень для воїнів. Зрештою, вона їх жертвує, а так само роблять ще 15 людей. В результаті купують тактичні окуляри, які передаються одному з бійців. Ідучи на завдання, він їх вдягає, а потім вони рятують його очі від потрапляння осколків. В результаті у людини збережений зір у такій ситуації, в котрій він міг бути назавжди втраченим.

Збагнути такі речі вкрай важливо, адже тоді стає зрозуміло, що допомога військовим АТО – це те, до чого може долучитися кожен, а «маленьких» внесків тут не буває. Навіть якщо 30 людей пожертвують по 20 гривень, це буде зимове взуття для одного вояка.Саме тут є важливим здоровий колективізм та відчуття братерства у спільній справі допомоги українській армії.

Варто зазначити те, що, жертвуючи свої кошти з метою підтримки бійців, потрібно остерігатися всіляких шахраїв, адже інтернет переповнений новинами про аферистів, які, прикриваючись АТО, намагаються виманити з людей останні гроші. Тому будьте обережні та намагайтеся у сфері допомоги бійцям співпрацювати з такими організаціями та фондами, які є надійними та мають гарну репутацію. На нашому сайті є можливість вносити грошові пожертви, а також ознайомлюватися з тим, як зібрані кошти втрачаються згідно зі своїм цільовим призначенням.

Допомога учасникам АТО – це та діяльність, якою ми займаємося від початку військових дій. А тому наші волонтери є компетентними. Вони розуміють, наскільки важливо робити усе для того, щоб армійці були належним чином забезпечені усім необхідним. Проте, без матеріальної допомоги всіх небайдужих людей було б вкрай важко здійснити стільки проектів для допомоги бійцям, як нам вдалося. Саме тому варто, аби кожен, хто може допомагати, робив це. І не варто думати про те, що внесок може бути надто малим. Саме маленькі внески у своїй сукупності дозволяють купувати великі та важливі речі, що повинні допомагати армії та берегти життя наших бійців. Про цю просту, але важливу істину забувати ніколи не слід.